18 лют. 2020

Інтегроване заняття у старшій групі " Сім чудес України"

Вихователь старшої групи НВК" ЗНЗ І-ІІІст № 12-ДНЗ" Матрофайло Л.Д. провела інтегроване заняття " Сім чудес України"
14 лют. 2020

Семінар-практикум для педагогів "Крок на зустріч"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" психологом дошкільного підрозділу Стефанко А. М. був проведений семінар-практикум щодо профілактики емоційного вигорання педагогів.
12 лют. 2020

Заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення із соціумом "Є така професія - Батьківщину захищати"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» в дошкільному підрозділі вихователем середньої групи Фоменко М. В. було проведено заняття про військові професії.
5 лют. 2020

Інтегроване заняття "День народження Віслючка"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ"вихователем дошкільного підрозділу Матрофайло Л. Д. було проведено заняття у формі гри-стратегії для старших дошкільників.
4 лют. 2020

Консультація для батьків "Вітаміни - їх значення для розвитку дитини"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільному підрозділі старшою медичною сестрою Кіпарісовою С. І. була проведена для батьків консультація про користь вітамінів.
15 січ. 2020

Круглий стіл "Сучасний погляд на патріотичне виховання"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Безверхньою Н. О. був проведений круглий стіл для батьків з метою підвищення знань щодо національно-патріотичного виховання дошкільників.
14 січ. 2020

Консультація для педагогів "Виховання здорових дітей"

Вихователем дошкільного підрозділу НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" Панасенко Н. В. була підготовлена консультація про виховання здорових дітей.
9 січ. 2020

Розвага "Кицькин дім"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі пройшла розвага для дітей дошкільного віку «Кицькин дім». Казка на новий лад була спрямована на ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки.
21 груд. 2019

Заняття з мовленнєвого розвитку в молодшій групі " Колискова для ведмежатка"

У дошкільному підрозділі НВК " ЗНЗ І-ІІІст № 12-ДНЗ" вихователь-методист Безверхня Н.О. провела заняття з мовленнєвого розвитку в молодшій групі " Колискова для ведмежатка"для вихователів закладу.
20 груд. 2019

В садочку - новорічні ранки!

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» дошкільному підрозділі в усіх вікових групах пройшли новорічні ранки.