Навчальний процес

Програми, за якими працюватиме дошкільний підрозділ

у 2019 -20 н. р. :

Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7  років «Дитина» - ясельна, молодша та середня групи;

Програма розвитку дітей від 2 до 7 «Впевнений старт» - старша група;

Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина»  та програма розвитку дітей від 2 до 7 «Впевнений старт» - різновікова група;

Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в  дошкільному навчальному закладі «Грайлик» - гурток «Театралізація через музику».

ЗАВДАННЯ на 2019 - 20 н. р.

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи, враховуючи  надбання та напрацювання педагогічного колективу у 2019-2020 навчальному році, визначено основні завдання:

1. Розвивати патріотичність дітей дошкільного віку у навчально – виховному процесі.
2. Забезпечити умови для розвитку  фізичних здібностей дошкільнят як основи здорового способу життя.
3. Формувати основи екологічної культури малят у процесі ознайомлення з природою рідного краю.