12 лист. 2020

Інтегроване заняття з пріоритетом екологічних завдань у молодшій групі «Осінні пригоди павучка».

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Матрофайло Л. Д. було проведено заняття екологічного спрямування.
5 лист. 2020

Щоб навчити дітей обережному поводженню з вогнем з 02 по 06 листопада 2020 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№12 - ДНЗ» проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі». Головним завданням вихователів дошкільного підрозділу під час Тижня стало якнайбільше надати дітям знань про правила поводження з вогнем.
29 жовт. 2020

Розвага «Часу не гай – пісні, таночки зустрічай!»

Це маленьке свято музики було проведено в НВК «ЗНЗ І – ІІІ ст. №12 – ДНЗ» музичним керівником дошкільного підрозділу Шаповал Н. Г. та вихованцями старшої групи.
27 жовт. 2020

Консультація для педагогів "Розвивальна математика для дітей молодшої групи"

Вихователь Матрофайло Л.Д. провела консультацію для педагогів " Розвивальна математика для дітей молодшої групи"
15 жовт. 2020

День українського козацтва.

У дошкільному підрозділі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» з метою вшанування мужності й героїзму захисників України та зміцненню патріотичного духу в дітей дошкільного віку відбулися заходи до Дня захисника України.
30 вер. 2020

Засідання творчої групи.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі відбулося засідання творчої групи.
28 вер. 2020

Лекторій "Як мотивувати дитину до пізнання природи."

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ» вихователі середньої та ясельної груп дошкільного підрозділу підготували лекторій на екологічну тему.
23 вер. 2020

Консультація для батьків

" Земля наш рідний дім ,а ми господарі у нім "
15 вер. 2020

Педагогічна година " Зрозумій і допоможи "

В НВК " ЗНЗ I-III ст №12 -ДНЗ " у дошкільному підрозділі практичним психологом та асистентами вихователя інклюзивних групп була проведена педагогічна година присвячена проблемам дітей з особливими потребами.
15 вер. 2020

Консультація для педагогів

Щоб математика розум впорядковувала - розвивальне навчання.