23 жовт. 2019

Круглий стіл "Пізнаємо довкілля разом"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі був проведений круглий стіл, присвячений екологічному вихованню.
2 жовт. 2019

День здоров’ я

В дошкільному підрозділі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ» був організований та проведений День здоров’я,який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільників, прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.
18 вер. 2019

лекторій "Екологія емоційно-психічного розвитку у системі взаємодії дитини"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» дошкільному підрозділі вихователі підготували і провели лекторій про формування у дітей екологічно сприятливих стосунків із світом, взаємодією з довкіллям у різних видах діяльності.
11 вер. 2019

Теоретичний семінар "Патріотичне виховання дошкільників"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі пройшов теоретичний семінар про патріотичне виховання.
5 вер. 2019

Виставка дитячих малюнків "Україна - це ми"

В дошкілному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" пройшла виставка малюнків про Україну.
6 серп. 2019

Казка в гості завітала

В дошкільному підрозділі НВК " ЗНЗ I-IIIст.-ДНЗ" Відбулася зустріч з казкою " Упертий-впертий віслючок"
18 лип. 2019

Розвага для дітей " Уривки читай - казку впізнавай"

У НВК " ЗНЗ I-III ст № 12-ДНЗ" було проведено розвагу для дошкільнят " Уривки читай - казку впізнавай"
16 лип. 2019

Циркове свято з клоунами Тік і Так.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі вихователями було проведено циркове свято для дошкільнят.
8 лип. 2019

Ляльковий театр "Три ведмеді"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі вихователі показали дітям лялькову виставу «Три ведмеді».
26 черв. 2019

Екскурсія - подорож "У садочку на горбочку"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" вихователі дошкільного підрозділу організували для дітей цікаву та пізнавальну подорож по садочку.