22 лип. 2021

Свято літа "Мандруємо стежками літа"

22 липня відбулася спортивна розвага для малят "Мандруємо стежками літа"
21 лип. 2021

День гумору у нашому садочку

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» музичним керівником та дітьми дошкільного підрозділу було проведено "День гумору"
20 лип. 2021

Розвага "Уривок читай - казку впізнавай"

У дошкільному підрозділі відбулася розвага "Уривок читай - казку впізнавай"
19 лип. 2021

Перегляд лялькової вистави "Кривенька качечка"

В дошкільному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" вихователями була показана лялькова вистава для малят.
29 черв. 2021

Драматизація казки "Вовк та козенята"

В дошкільному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ дітьми середньої групи була показана казка про вовка і козенят."
17 черв. 2021

Розвага " Пригоди Капітошки"

У дошкільному підрозділі відбулася розвага " Пригоди Капітошки"
9 черв. 2021

Перегляд лялькової вистави "Зайчик застудився"

1 черв. 2021

Свято "День захисту дітей"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» вихователями дошкільного підрозділу було проведено свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. 1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.
11 бер. 2021

Розвага «День зимового іменинника».

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» музичним керівником та дітьми дошкільного підрозділу було проведено традиційне свято для вихованців «День зимового іменинника».
5 бер. 2021

Святкування 8 березня у дошкільному підрозділі НВК «ЗНЗ І-ІІІ №12-ДНЗ»

Вихователі, помічники вихователів, музичний керівник та весь колектив закладу організували й провели з дітками цікаві ранки до свята Весни і матусь.