11 черв. 2020

Розвага " Відгадай загадку( за мотивами українських народних казок)

У дошкільному підрозділі НВК " ЗНЗ І-ІІІст № 12-ДНЗ" відбулася розвага " Відгадай загадку"
1 черв. 2020

Розваги " Подорож у Країну дитинства"та "Здрастуй, літечко"

У Дошкільному підрозділі НВК" ЗНЗ І-ІІІст №12-ДНЗ" відбулися розваги
16 квіт. 2020

Семінар – практикум «Нежива природа. Пошуково – дослідницька діяльність дітей дошкільного віку».

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» вихователями дошкільного підрозділу – Узловою М. М., Фоменко М. В., Пилипенко Т. К., Калінко С. А. був підготовлений семінар – практикум про пошуково – дослідницьку діяльність дітей дошкільного віку, який було розміщено в робочій групі педагогів закладу в соціальній мережі Viber
2 квіт. 2020

Освітній процес під час карантину.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» педагоги дошкільного підрозділу перелаштовуватися на новий формат роботи.
12 бер. 2020

Призупинення освітнього процесу в ЗДО

Відповідно до наказу начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Кіровоградської області від 12 березня 2020 року № 147 «Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти міста». В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ"також призупинено освітній процес.
6 бер. 2020

Презентація комплексів ранкової гімнастики

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" вихователями дошкільного підрозділу були презентовані різноманітні комплеси ранкової гімнастики.
5 бер. 2020

Весняні свята для любих матусь.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» дошкільному підрозділі пройшли святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність, красу і любов. 4 та 5 березня 2020 року в нашому садочку відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Наші діти по-різному вітали з цим весняним святом своїх мам, бабусь, сестричок і усіх жінок.
27 лют. 2020

Педагогічна рада "Національно-патріріотичне патріотичне виховання у ситуації соціального неспокою: змінюємо підходи"

У дошкільному підрозділу НВК " ЗНЗ І-ІІІст № 12- ДНЗ" відбулася педагогічна рада " Національно-патріотичне виховання у ситуації соціального неспокою : змінюємо підходи"
20 лют. 2020

Інтегроване заняття з математики, ознайомлення з природним довкіллям та використання елементів ейдетики "Подорож у світ тварин"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Безверхньою Н. О. було проведено заняття про життя тварин.
18 лют. 2020

Консультація для батьків " Позитивне ставлення до себе та інших - запорука здоров'я"

Вихователь старшої групи НВК " ЗНЗ І-ІІІст №12-ДНЗ" Матрофайло Л.Д. провела консультацію для батьків на тему: " Позитивне ставлення до себе та інших - запорука здоров'я"