17 лют. 2021

Заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку для дітей старшої групи «Як діти комашок врятували»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» в дошкільному підрозділі відбувся відкритий показ заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку для дітей старшої групи, яке провела вихователь Фоменко М. В. «Як діти комашок врятували»
9 лют. 2021

Гурткова робота «Королева Математика»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Фоменко М. В. була проведена гурткова робота.
21 січ. 2021

Музична розвага «Кицькин дім»

В НВК «ЗНЗ І – ІІІ ст. №12 – ДНЗ» музичним керівником дошкільного підрозділу та дітьми різновікової групи була підготовлена та проведена музична розвага з елементами мюзиклу «Кицькин дім».
6 січ. 2021

Розвага для дітей старшої групи «Добрий вечір, щедрий вечір!»

В дошкільному підрозділі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» самобутньо та цікаво пройшли веселі посиденьки «Добрий вечір, щедрий вечір!»
4 січ. 2021

Конкурс дитячих аплікацій «Ой, весела в нас зима!»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» діти дошкільного підрозділу разом зі своїми вихователями взяли участь у виставці дитячих аплікацій «Ой, весела в нас зима!».
23 груд. 2020

Новорічні свята.

Новий рік – чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, один з найулюбленіших, радісних та душевних свят. 21 – 23 грудня у дошкільному підрозділі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» відбулись новорічні ранки. Діти з захопленням взяли участь у театралізованих святах разом із казковими героями.
8 груд. 2020

Інформаційні технології в ЗДО.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» вихователями дошкільного підрозділу було проведено засідання круглого столу про інформаційні технології.
3 груд. 2020

Конкурс – огляд «Краще оформлення патріотичного куточка»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» в дошкільному підрозділі був проведений конкурс – огляд куточків патріотичного виховання серед садових груп.
26 лист. 2020

Інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з природним довкіллям та використанням прийомів ейдетики «Осіння мандрівка».

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Безверхньою Н. О. було проведено інтегроване заняття для дітей середньої групи.
19 лист. 2020

Заняття з математики «В гостях у тітоньки Сови»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ» вихователем дошкільного підрозділу Фоменко М. В. було проведено заняття з логіко-математичного розвитку для дітей старшої групи.