22 бер. 2016

Методичне об'єднання для вихователів середніх груп "Звукова культура мовлення"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" було проведено методичне об'єднання для вихователів середніх груп, під час якого педагоги закладу розкрили тему виховання звукової культури мовлення.
11 бер. 2016

Педагогічна рада " Навчання дітей рідної мови та виховання звукової культури мовлення"

У дошкільному підрозділі відбулася педагогічна рада " Навчання дітей рідної мови та виховання звукової культури мовлення"
10 бер. 2016

Засідання творчої групи вихователів

Вихователь Артюшина О.В. провела засідання творчої групи на тему: " Цікава математика надворі і вдома".
4 бер. 2016

8 Березня у садочку

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» дошкільного підрозділу пройшли свята, присвячені весні та дню жінок.
24 лют. 2016

Консультація для педагогів "Історія виникнення цифр"

У дошкільному підрозділі була проведена консультація для педагогів про виникнення цифр
23 лют. 2016

Консультація для батьків " Комп'ютерні технології для інтелектуального розвитку дитини"

23 лютого у дошкільному підрозділі НВК " ЗНЗ І-ІІІст № 12- ДНЗ" вихователь Матрофайло Л.Д. провела консультацію для батьків " Комп'ютерні технології для інтелектуального розвитку дитини".
19 лют. 2016

Заняття з математики та розвитку мови "Сюрприз від Снігової Королеви"

У дошкільному підрозділі було проведено заняття у різновіковій групі вихователем Фоменко М. В.
18 лют. 2016

Презентація проекту з народної математики.

У дошкільному підрозділі вихователем Фоменко М. В. був презентован проект з народної математики.
17 лют. 2016

Інтегроване заняття у старшій групі " Квітка-семибарвниця"

У дошкільному підрозділі у старшій групі вихователь Матрофайло Л.Д. провела інтегроване заняття "" Квітка- семибарвниця".
12 лют. 2016

Зняття з розвитку мови для дітей молодшої групи «Рукавичка»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» було проведено заняття з розвитку мови для дітей молодшої групи.