30 бер. 2017

Виробнича нарада "Дотримання вимог та правил промсанітарії у закладі"

Медичною сестрою НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" дошкільного підрозділу Димчук Т. В. була проведена виробнича нарада для працівників закладу.
29 бер. 2017

Семінар-практикум "Профілактика та подолання непорозумінь у роботі педколективу"

Психологом дошкільного підрозділу Стефанко А. М. був підготовлений та проведений семінар з метою профілактики непорозумінь між педагогами під час роботи.
16 бер. 2017

Спортивна розвага "Веселий М'яч"

У дошкільному підрозділі була проведена вихователями Панасенко Н. В. та Артюшиною О. В. спортивна розвага з цікавими та веселими естафетами.
14 бер. 2017

Методичне об'єднання вихователів ясельних груп "Виховання діамонологічної та лексичної компетенції у дітей раннього віку"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" відбулося методичне об'єднання для вихователів ясельних груп дошкільних навчальних закладів.
10 бер. 2017

Консультація для батьків "Інтеграція логіко-математичного розвитку дітей під час роботи над казками та загадками"

У дошкільному підрозділі вихователем-методистом Безверхньою Н.О була підготовлена консультація для батьків про математику у повсякденному житті.
9 бер. 2017

Педагогічна рада" Розвиток логіко-математичних знань і умінь дітей"

У дошкільному підрозділі була проведена педрада з метою покращення логіко-математичних знань і умінь дітей.
7 бер. 2017

Святкові ранки, присвячені святу весни та жінок.

У дошкільному закладі 6 та 7 березня відбулися ранки у всих вікових групах.
24 січ. 2017

Консультація для педагогів "Особливості підоду до особливих родин"

Психологом дошкільного підрозділу Стефанко А. М. була проведена консультація для педагогів щодо особливого підходу до деяких батьків.
29 груд. 2016

Консультація для педагогів на тему:"Розвиток музично- рухової творчості дошкільнят"

Музичний керівник Аверіна Г.В. розкрила значення музично-ритмічних рухів для розвитку особистості дітей.
27 груд. 2016

Новорічні ранки