22 лист. 2016

22.11. 16. вiдбулася Консультацiя для педагогiв "Розвиток творчої особистостi дитини засобами хореографiчної культури", яку провела музичний керiвник Аверiна Г.В.
17 лист. 2016

Музичне заняття для дітей середньої групи "Веселі малята"

Музичний керівник Аверіна Г. В. провела заняття для дітей середнього віку.
15 лист. 2016

Консультація для педагогів "Інтерактивний підхід до організації спостережень в природі"

Вихователь старшої групи Узлова М. М. підготувала консультацію для педагогів з метою кращої організації спостережень.
15 лист. 2016

Заняття "Національні символи України"

У старшій групі педагог Узлова М. М. провела заняття про національні символи України.

Заняття "Мій друг"

Практичним психологом Стефанко А. М. було проведено заняття для дітей середнього віку.
14 лист. 2016

Розвага на тему: "Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати"

10 листопада була проведена розвага на тему: "Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати"
14 лист. 2016

"Легко вогник запалити та не просто загасити"

З 7 листопада по 11 листопада в дитячому садку проводився тиждень Б.Ж. на тему: "Легко вогник запалити та не просто загасити"
2 лист. 2016

Лекторій для вихователів "Психологія дитини від А до Я"

Психолог Стефанко А. М. підготувала для педагогів лекторій щодо покращення професійного рівня вихователів.
1 лист. 2016

Теоретичний семінар "Методика розвитку мови в дитячому садку"

В дошкільному підрозділі відбувся семінар про розвиток мови в дитячому садочку.
25 жовт. 2016

Конкурс- огляд куточків чергування

У дошкільному підрозділі НВК " ЗНЗ І-ІІІст № 12-ДНЗ" було проведено конкурс - огляд куточків чергування.