26 квіт. 2017

Міні-заняття для педагогів на тему: "Самооцінка дітей дошкільного віку"

Стефанко А.М. Підготувала міні-заняття для вихователів.
20 квіт. 2017

Заняття гуртка " Театралізація через музику"

Музичний керівник Аверіна Г.В. провела заняття гуртка " Театралізація через музику"
18 квіт. 2017

Розвага "Великодня гаївка""

Вихователь середньої групи " Барвінок" Артюшина О.В. разом з вихованцями провели розвагу " Великодня гаївка"
14 квіт. 2017

Колективний перегляд інтегрованого заняття з розвитку мовлення та сенсорного виховання для дітей ясельної групи на тему: " На гостини до сонечка"

У дошкільному підрозділі відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з розвитку мовлення та сенсорного виховання для дітей ясельної групи на тему: " На гостини до сонечка"
13 квіт. 2017

Розвага з БЖ " Хто такий незнайомець?"

Вихователь середньої групи Пилипенко Т.К. разом з вихованцями провели розвагу на тему: "Хто такий незнайомець?"
13 квіт. 2017

Семінар-практикум " Сучасні технології швидкого читання"

Вихователі старшої групи та різновікової групи провели семінар-практикум на тему : " Сучасні технології швидкого читання"
12 квіт. 2017

Консультація для педагогів "Патріотичне виховання дошкільників"

Вихователь-методист Калінко С.А. провела консультацію на тему " Патріотичне виховання дошкільників"
4 квіт. 2017

Розмітка міні футбольного поля.

Гарне поле!
3 квіт. 2017

Прибирання на майданчиках!

Гарний буде дитсадок!
30 бер. 2017

Музична розвага "З усмішкою легше жити"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" дошкільного підрозділу музичним керівником Аверіною Г. В. була проведена розвага для дітей усіх вікових груп.