11 трав. 2016

Консультація для батьків "Перший раз у перший клас"

У дошкільному підрозділі вихователем Чубатою В. Ю. була проведена консультація для батьків про підготовку дитини до школи.
6 трав. 2016

Консультація для батьків "Соціальна готовність малюків до школи"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" була проведена консультація для батьків з метою визначення соціальної готовності дитини до школи.
26 квіт. 2016

Консультація для педагогів "Харчові отруєння дітей"

У дошкільному підрозділі медичною сестрою Димчук Т. В. була проведеня консультація про харчові отруєння.
22 квіт. 2016

Семінар-практикум "Сучасні технології швидкого читання"

У дошкільному закладі був проведений семінар для педагогів з метою покращення у дітей швидкого читання.
21 квіт. 2016

Консультація для педагогів "Професійні вміння педагога, що забезпечують логіко-математичний розвиток""

У дошкільному закладі була проведена консультація для педагогів вихователем Узловою М. М.
7 квіт. 2016

Консультація для батьків на тему : " Розвиток мовлення, як найважливіший чинник розвитку дитини"

Вихователь молодшої групи Пилипенко Т.К. провела консультацію для батьків на тему :" Розвиток мовлення , як найважливіший чинник розвитку дитини".
5 квіт. 2016

Творча група " Історія винекнення цифр"

5 квітня у дошкільному підрозділі відбулося засідання творчої групи на тему: "Історія винекнення цифр, яку підготувала вихователь Фоменко М.В.
31 бер. 2016

Драматизація казки "Козенята та вовк"

У дошкільному закладі дітьми театралізованого гуртка Будинку культури була показана казка з безпеки життєдіяльності "Козенята і вовк".
29 бер. 2016

Заняття для дітей молодшої групи "Три ведмеді"

У дошкільному підрозділі вихователем Пилипенко Т. К. було проведено заняття з математики за мотивами казки "Три ведмеді"
29 бер. 2016

Консультація для педагогів "Розвиток мовлення дітей раннього віку з використанням інноваційних технологій у процесі організації життєдіяльності"

В дошкільному підрозділі вихователем Панасенко Н. В. була підготовлена консультація для педагогів щодо використання інноваційних технологій під час розвитку мовлення.