26 груд. 2016

Заняття ""Настрій " у різновіковій групі.

Психолог дошкільного підрозділу Стефанко А.М. провела заняття на тему " Настрій"" у різновіковій групі.
26 груд. 2016

Засідання творчої групи вихователів на тему: Літери українські"

У дошкільному підрозділі вихователь Матрофайло Л.Д.провела засідання творчої групи вихователів на тему " Літери українські" народознавчий підхід в ознайомлені дітей з літерами.
23 груд. 2016

Консультація для батьків "Маленькі неслухи, як не прогледіти та не помилитися""

Вихователь Пилипенко Т.К. висвітлила питання про прояви розладів аутистичного спектора.
23 груд. 2016

Заняття у середній групі " Заяча сім'я"

Вихователь середньої групи Артюшина О.В. провела заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку "Заяча сім'я"
20 груд. 2016

Інтегроване заняття з науково-дослідницької діяльності на тему: " Що таке повітря?"

У дошкільному підрозділі вихователь Пилипенко Т.К. провела інтегроване заняття з пошуково-дослідницької діяльності на тему " Що таке повітря?".
13 груд. 2016

Консультація для педагогів "Використання мовленнєвої гімнастики в навчальному процесі"

Вихователь дошкільного підрозділу Матрофайло Л. Д. провела консультацію для педагогів про використання мовленнєвої гімнастики у своїй роботі.
8 груд. 2016

Розвага "Пригоди Сніговичка"

В дошкільному підрозділі відбулася перша зимова розвага з веселим Сніговичком.
7 груд. 2016

Виробнича нарада "Співпраця педагогічних працівників і технічного персоналу"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" відбулася виробнича нарада для працівників дошкільного закладу.
30 лист. 2016

Педагогічна рада "Формування граматично правильної мови - пріоритетне завдання дошкільної освіти"

У дошкільному закладі була проведена педрада з метою покращення правильної вимови дошкільників.
29 лист. 2016

Консультація для батьків "Екологічне виховання дошкільників у родині"

У дошкільному підрозділі вихователем Михайловою О. І. була підготовлена консультація про екологічне виховання.