Педагогічний колектив.

Навчально-виховний процес у закладі здійснюють 13 педагогічних працівників.

«Дошкільні роки визначають інтелектуальний потенціал особистості, і фізичне, і психічне здоров’я на все життя. Тому пріоритетність дошкільної освіти в нашому закладі розглядається як фундамент цілісної системи неперервної освіти. Педагоги закладу дають дітям якісні знання, розуміючи, що від цього залежить динаміка особистісного зростання дитини, її життєві установки та світосприйняття в майбутньому, а відтак і рівень сукупного інтелекту української нації ».

Панасенко Н. В. – заступник директора( вихователь) - Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Виховання в дошкільних закладах»,1991 р.; вища за спеціальністю «Дошкільне виховання», Глухівський ДПУ, 2006 р.
Стефанко А. М. – психолог -  Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання»,1995 р.; вища за спеціальністю «Дошкільне виховання», НПУ ім.. Драгоманова, 2008 р.
Матрофайло Л. Д - вихователь - Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання»,1990 р.; вища за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література», Кіровоградський ДПУ, 2008 р.
Пилипенко Т. К. -  асистент вихователя - Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання»,1988 р.; вища за спеціальністю «Дошкільне виховання», НПУ ім.. Драгоманова, 2009 р.
Безверхня Н. О. – вихователь-методист – Жовтоводівське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання» , 1981 р.
Артюшина О. В. - вихователь - Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання»,1991 р.
Фоменко М. В. -  вихователь - Олександрійське педагогічне училище по спеціальності «Дошкільне виховання», 1982 р.
Чубата В. Ю. – вихователь – Олександрійський педагогічний коледж за спеціальністю «Початкове навчання», 2006 р.
Узлова М. М. - вихователь – Олександрійський педагогічний коледж за спеціальністю «Початкове навчання», 2006 р.

 Узлова В.О. - асистент вихователя-Олександрійський педагогічний коледж за спеціальність "Початкове навчання",2020 р.

 Дмитренко А.С. вихователь-Олександрійське педагогічне училище по спеціальності "Виховання в дошкільних установах"1985р.

 Шараєва С.Р.асистент -Луганський національний університет по спеціальності"Початкова освіта" 2011р.;Луганський НУ за спеціальністю "Географія,економічна географія,економіка" 2014р.

Питипенко Т.П. вихователь-Олександрійське педагогічне училище за спеціальністю "Початкова освіта"1986р.