26 груд. 2018

Консультація для батьків "Пізнавальні прогулянки вихідного дня"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільгому підрозділі вихователь старшої групи Панасенко Н. В. підготувала цікаву інформацію для батьків, як корисно провести вихідні з дітьми.
20 груд. 2018

Новорічні свята.

20 і 21 грудня в НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" дошкільному підрозділі у всих вікових групах пройшли свята, присвячені Новому року.
18 груд. 2018

Колективний перегляд інтегрованого заняття з економічного виховання, розвитку мови та ознайомлення з навколишнім " Вода, вода, водиченька" у середній групі

Вихователь Матрофайло Л.Д. провела інтегроване заняття з економічного виховання, розвитку мови та ознайомлення з оточуючим " Вода, вода, водиченька"
13 груд. 2018

Виставка дитячих робіт "Зимонька - краса"

В дошкільному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ"відбулася виставка на зимову тематику.
12 груд. 2018

Консультіція для педагогів "Математика для малят - варто пригадати ази"

Вихователь-методист Калінко С.А. провела консультацію для педагогів на тему: " Математика для малят - варто пригадати ази"
12 груд. 2018

Відкриті заходи.

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільному підрозділі в ході атестації були проведені інтегровані заняття вихователями Панасенко Н. В. і Чубатою В. Ю.
4 груд. 2018

Заняття з фізкультури "Непосиди-мишенята"

В дошкільному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" вихователем молодшої групи Фоменко М. В. було проведено фізкультурне заняття з елементами методики М. Єфименка.
3 груд. 2018

Заняття для середньої групи показове

Патріотичне виховання
29 лист. 2018