28 лют. 2019

Методичне обєднання для вихователів ясельних груп "Використання елементів ейдетики у роботі з дітьми ясельної групи"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» дошкільному підрозділі пройшло методичне об’єднання для вихователів ясельних груп.
22 лют. 2019

Презентація папки-ширми на тему : " Патріоти серед нас"

Вихователь Чубата В.Ю. презентувала папку-ширму на тему : " Патріоти серед нас"
22 лют. 2019

заняття з соціально-економічної освіти для дітей старшої групи "Відтепер ведмеді й ведмежата про бюджет й рекламу будуть знати"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ"дошкільному підрозділі вихователь Панасенко Н. В. провела заняття з економічної освіти.
14 лют. 2019

Розвага для дітей " Здоров'я - то скарб"

Вихователі середньої групи " Ягідка" Матрофайло Л.Д та Чубата В.Ю. провели розвагу " Здоров'я - то скарб"
12 лют. 2019

Інтегроване заняття з ознайомлення із соціумом та природним довкіллям з використанням елементів методики М.Єфименка " Як звірі зиму проводжали"

Вихователь середньої групи " Ягідка" чубата В.Ю. провела інтегроване заняття з ознайомлення із соціумом та природним довкіллям з використанням елементів методики М.Єфименка " Як звірі зиму проводжали"
25 січ. 2019

Семінар-практикум "Формування екологічної компетентності у дітей дошкільного віку"

В НВК "ЗНЗІ-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільному підрозділі був проведений семінар-практикум про екологічну компетентність дошкільників.
24 січ. 2019

Розвага "Кицькин дім"

В дошкільному підрозділі НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дітьми старшої групи була показана музична розвага "Кицькин дім"
17 січ. 2019

Інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім, ІЗО та математики "Про професії"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ"дошкільному підрозділі вихователем старшої групи Панасенко Н. В. було проведено інтегроване заняття "Про професії"
10 січ. 2019

Лекторій для батьків "Експериментально-дослідницька діяльність дітей як технологія пізнавального розвитку"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" дошкільному підрозділі вихователями Матрофайло Л. Д., Панасенко Н. В., Пилипенко Т. К. був підготовлений лекторій для батьків про дослідницьку діяльність дітей вдома.
8 січ. 2019

Консультація для батьків "Патріотичне виховання"

Вихователем дошкільного підрозділу НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст№12-ДНЗ" Панасенко Н. В. була проведена консультація для батьків про патріотичне виховання в родині.