21 черв. 2019

Веселі ігри з казковими персонажами.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі була проведена цікава розвага, на яку завітали улюблені казкові герої.
14 черв. 2019

Веселі ігри з водою.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» педагоги дошкільного підрозділу організували для малят веселі розваги з водичкою.
7 черв. 2019

Олімпійський тиждень.

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільному підрозділі пройшов Олімпійський тиждень та тему "Спорт - це сила і здоров'я"
3 черв. 2019

День захисту дітей «Подорож до Країни Дитинства»

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі було проведено свято, присвячене Дню захисту дітей.
27 трав. 2019

Нетрадиційне музичне заняття у природі для старшої групи "Музикотерапія просто неба"

В НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі музичним керівником Сироєшкіною В. М. було проведено нетрадиційне заняття для старших дошкільників.
24 трав. 2019

Заняття з фізкультури для дітей раннього віку

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі вихователем – методистом Артюшиною О. В. було проведено заняття з фізкультури «Гайда до сонечка!».
17 трав. 2019

Консультація для педагогів "Музика розвиває талант"

Музичний керівник дошкільного підрозділу НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" Сироєшкіна В. М. підготувала цікаву доповідь для педагогів закладу про розвиток музичного таланту у дітей.
15 трав. 2019

Заняття для дітей раннього віку "Хмаринка кличе до гри"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНз" дошкільному підрозділі вихователем-методистом Безверхньою Н. О. було провдено заняття з розвитку мовлення та образотворчій діяльності.
3 трав. 2019

Виставка іграшок з овочів та фруктів "Вітаміни для малят оченята веселять"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" дошкільному підрозділі вихованцями садочка та їх батьками були виготовлені іграшки з овочів та фруктів.
19 квіт. 2019

Розвага "Зелений вогник"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі музичним керівником та дітьми середньої групи була проведена розвага про небезпеку на дорозі.