18 квіт. 2019

Консультація для педагогів на тему :" Гіперактивні діти"

Психолог дошкільного підрозділу Стефанко А.И. провела консультацію для педагогів на тему: " Гіперактивні діти"
18 квіт. 2019

Розвага з БЖД "Я і моє здоров'я"

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності дітей «Зробимо життя безпечним» в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» була проведена розвага щодо оздоровлення дитячого організму шляхом виконання різних вправ.
16 квіт. 2019

Семінар-практикум "Уява народжується у грі"

У дошкільному підрозділі відбувся семінар-практикум " Уява народжується у грі" , яку підготували вихователі ясельної,молодшої та різновікової групи.
12 квіт. 2019

Інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення із соціумом "Одяг для малят і сороченят"

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12-ДНЗ» дошкільному підрозділі вихователем старшої групи Калінко С. А. було проведено інтегроване заняття про одяг і його виробництво.
28 бер. 2019

Розвага

"День сміху"
26 бер. 2019

Консультація для батьків

Моральна педагогіка батьків і правила майстерності.
22 бер. 2019

Семінар-практикум "Права дітей"

В НВК"ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНЗ" в дошкільному підрозділі психологом Стефанко А. М. був проведений семінар для педагогів про права дитини.
14 бер. 2019

Інтегроване заняття з ознайомлення з соціумом та малювання "Любов до Батьківщини"

В НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст №12-ДНз" в дошкільному підрозділі вихователем старшої групи Панасенко Н. В. було проведене заняття про патріотичне виховання.
12 бер. 2019

Інтегроване заняття з розвитку мовлення,художньої літератури та зображувальної діяльності.

"Подорож у казку"
11 бер. 2019

Консультація для педагогів

"Розвязування математичних задач -компетентніший підхід"