Різновікова група "Сонечко"

(від 4 до 6 років)

Вихователі:

Панасенко Наталія Вікторівна, 30 років педагогічного стажу, Вища категорія

Калінко Світлана Анатоліївна, вихователь-методист,25 років педагогічного стажу,середня спеціальна

Помічник вихователя:

Проходько Тетяна Петрівна

Вихователі групи працюють за програмою розвитку дітей  дошкільного віку "Впевнений старт "

Показники компетенції дитини:

1. Фізичний розвиток - розуміє потребу загартування для організму,проявляє інтерес до результатів рухової діяльності, утримує рівновагу, стежить за положенням свого тіла,лазить по гімнастичній драбині не пропускаючи щаблі,відбиває мяч від підлоги, підкидує і ловить його.
  2. Загальнопізнавальний розвиток - розуміє значення повітря, води у житті людини, має елементарні уявлення про світлові та електричні явища природи,знає про планети та професії , що повязані з космосом, установлює числову рівність, нерівність, знає знаки "плюс", "мінус", "дорівнює", добре орієнтується в розташуванні предметів у просторі, застосовує логіко- математичні вміння у повсякденному життіволодіє знаннями про основні одиниці вимірювання.
  3. Художньо-естетичний розвиток - самостійно визначає художньо-виразні засоби,поєднує різні техніки,володіє способами силуетногота симетричного вирізування,має уявлення про театр, уміє театралізувати творчу сюжетно-рольову гру, обирає методи самовираження в діях під музичний супровід.

Вихователі приділяють увагу розвитку мови та збагаченню словникового запасу дітей за допомогою художньої літератури. Велику увагу приділяють розвитку емоційної сфери дошкільників.