Ясельна група "Ромашка"

(від 2 до 3 років)

Вихователь:

Дмитренко Алла Сергіївна, середня - спеціальна ,20 років педагогічного стажу.

Пилипенко Тетяна Павлівна ,середня-спеціальна,

Помічник вихователя:

Коваленко Алла Василівна

Вихователь групи працює за програмою "Дитина"

Показники компетенції дитини:

1. Фізичний розвиток - рівно сидить за столом, знімає та одягає одяг, миє руки після забруднення,має уявлення про відмінності між чоловічою та жіночою статтю за зовнішніми ознаками.
  2. Розвиток особистості - охоче включається в спільну діяльність, самостійно відтворює форми культурної поведінки, вільно виражає свої емоції, здатна їх стримувати в разі потреби, проявляє співчуття, увагу.
  3. Розвиток пізнавальної сфери - визначає рівність і нерівність предметів, уміє рахувати в межах 5, розрізняє і називає геометричні фігури, має елементарне уявлення про час, знає предмети домашнього вжитку, назву міста, виконує прості доручення з господарсько-побутової праці.
  4. Естетичний розвиток - уміє зафарбовувати зображення,створює пластичний образ різними способами і прийомами ліплення,уміє акуратно і точно виконувати роботу з аплікації,виконує прості танцювальні рухи та співати природним голосом без напруги.

Вихователь впроваджує у своїй роботі з дітьми елементи ейдетики.