Харчування

Харчування у дитячому садку

Всім відомо про те, що харчування крім смакових якостей, повинно бути ще й корисним. Це питання дуже важливе у відношенні до дитячого харчування, оскільки не всі батьки можуть забезпечити збалансований раціон своїм дітям. Значно простіше з дітьми дошкільного віку, які відвідують дитячі садки, так як меню в дитячому садку повинно відповідати нормам здорового харчування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 22 листопада 2004 р.

Рідко буває, щоб дитині подобалися без винятку всі страви, а деякі діти можуть взагалі від них відмовлятися. У такому випадку треба, в першу чергу, звертати увагу на те, як харчується дитина вдома. Якщо замість обіду дитина отримує шоколадку, а батьки самі, не вірно харчуючись, подають поганий приклад дітям, то тут взагалі не має про що говорити. Краще, якщо харчування дітей вдома співпадає з харчуванням у дитячому садку.

1. Суп гречаний.

2. Картопля тушена з м'ясом.

3. Салат з капусти та моркви.

4. Свіжі фрукти.

27.01.2022р.

Обід

Суп гороховий,каша ячка,котлета м'ясна,салат із свіжої капусти і моркви,хліб,компот,свіжі фрукти.

Обід

Борщ з курячим м'ясом, картопляне пюре, рибна котлета з яйцем, салат з капусти, хліб, компот, яблуко, банан, апельсин.

Обід

Суп гороховий, овочеве рагу з м'ясом, хліб, чай, апельсин, банан.